KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4253105

nr 425 3105

Etsning

sign. dansande kvinna, 40x52

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 augusti 2006

27/8 11:01:36 1      100 kr
28/8 15:44:36 2      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)