KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 2895117

nr 289 5117

Etsning

sign. Axel Fridell, London Dee, 15x12

Utrop:

600 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 1 december 2003

Signe Persson-Melin (f. 1925)