KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12859005

nr 1285 9005

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 92/150. Motivet: 50x40 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:47:10

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí