KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113006
nr 1211 3006
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 68/200. Motivet: 40x25 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:51:52
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
22 okt