KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15174190
*
nr 1517 4190
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 14/250, mm17x13 cm, yttermått inklusive ram: 56x42 cm
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2023
kl 18:28:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 22:24:15
1
1.500 kr
23/1 17:34:51
2
1.800 kr
23/1 17:51:46
1
1.700 kr
23/1 17:51:46
2
1.800 kr (Budbetjänt)
23/1 18:14:48
3
2.000 kr
23/1 18:17:27
4
2.000 kr
23/1 18:17:27
3
2.000 kr (Budbetjänt)
23/1 18:17:45
4
2.200 kr
23/1 18:19:22
3
2.400 kr
23/1 18:23:42
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà etsning etsningar europa grafik salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:07
-
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58
-
8223 Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 18..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58
*
Salvador DalÃ
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Läs om budbetjänten
nr 1517 4190
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 14/250, mm17x13 cm, yttermått inklusive ram: 56x42 cm
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/1 22:24:15 | 1 | 1.500 kr |
23/1 17:34:51 | 2 | 1.800 kr |
23/1 17:51:46 | 1 | 1.700 kr |
23/1 17:51:46 | 2 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
23/1 18:14:48 | 3 | 2.000 kr |
23/1 18:17:27 | 4 | 2.000 kr |
23/1 18:17:27 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
23/1 18:17:45 | 4 | 2.200 kr |
23/1 18:19:22 | 3 | 2.400 kr |
23/1 18:23:42 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà etsning etsningar europa grafik salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:07 -
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58 -
8223 Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 18..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58