KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767443

nr 1376 7443

Etsning

Sacré-Coeur, Paris. Signerad. Motivet: 13x7cm, yttermått inklusive ram: 22x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:41:43