KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308033

nr 1230 8033

Etsning

Rosén, Stockholmsmotiv, signerad, -48. Motivet: 25x19

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:00:39

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm