KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12872058
nr 1287 2058
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 24/100. Motivet: 16x11 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:12:48
7/11 21:07:40
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson