KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994344
nr 1299 4344
Pentti Kaskipuro
(1930-2010), Finland
Etsning, Signerad, numrerad 34/80, daterad 1978. Motivet: 27x30 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:52:13
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Pentti Kaskipuro
Läs mer om Pentti Kaskipuro