KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609495
nr 1460 9495
Paul Signac
(1863-1935), Frankrike
Etsning, Signerad. Bildmått: 12,5x18,5 cm, yttermått inklusive ram: 22x28 cm
Paul Signac, fransk målare född 1863, död 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:27:35
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.800 kr