KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15144338
nr 1514 4338
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Komposition, monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 65x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:01:32
9/1 16:53:44
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander