KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15385180
nr 1538 5180
Ossian Elgström
(1883-1950), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1914. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Ossian Elgström, svensk målare född 1883, död 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:35:58
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Ossian Elgström
Läs mer om Ossian Elgström