KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13878713
nr 1387 8713
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, Signerad. Bladets mått: 38x32 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:56:20
150 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg