KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308026

nr 1230 8026

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsning, Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. "Kvastmakargatan”. Signerad, numrerad 46/100. Motivet: 28x23 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 00:56:13)
Uppdatera
Visning

fredag 18/1, lördag 19/1, söndag 20/1 och måndag 21/1

Auktionen
avslutas:

måndag 21 januari kl 18:32:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/1 11:08:39 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg