KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308026

nr 1230 8026

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsning, Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. "Kvastmakargatan”. Signerad, numrerad 46/100. Motivet: 28x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:32:56

15/1 11:08:39 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg