KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308041

nr 1230 8041

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsning, Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Ekotemplet, Haga, 65/100, signerad, 1922,27x23

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:08:32

15/1 20:24:25 1      100 kr
21/1 16:36:21 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg