KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308041

nr 1230 8041

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsning, Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Ekotemplet, Haga, 65/100, signerad, 1922,27x23

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:08:32

15/1 20:24:25 1      100 kr
21/1 16:36:21 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg