KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14666403
nr 1466 6403
Etsning
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv. Signerad, numrerad 188/260, daterad -62. Bildmått: 28x28 cm, yttermått inklusive ram: 48x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:13:31
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr