KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482532

nr 1148 2532

Etsning

Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 40/75, Man på klippa, 1999, motivet: 65x42

Kondition: Fuktskadad

Utrop:

500 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:32:30