KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17537069
nr 1753 7069
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, jaktstilleben. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
600 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:11:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Etsning
nr 1753 7069
Etsning
| Utrop: | 600 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr