KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15218341

nr 1521 8341

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 64/95. Bildmått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 98x77 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 februari 2023
kl 20:48:02