KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15774300
nr 1577 4300
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad J Roos, Fönster. Signerad, numrerad 6/15, daterad -71. Bildmått: 8x14 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:31:11
13/11 15:42:01
Etsning
nr 1577 4300
Etsning
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 13 november 2023 |
| 13/11 15:42:01 | 1 | Vinnande bud |