KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17454367

nr 1745 4367

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1892, Boulevard De Clichy. Bildmått: 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 29x25 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:53:12