KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15029138

nr 1502 9138

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, dam i hat, mm;40x36 cm, yttermått inklusive ram: 66x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 november 2022
kl 18:51:32