nr 1583 7134
Etsning
Oidentifierad konstnär. Monogram. Signerad, numrerad 19/50 cm, yttermått inklusive ram: 33x32 cm
Följerätt |
Ja |
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
100 kr |
måndag 4 december 2023 kl 19:23:55
Tid |
Kund |
Bud |
4/12 16:52:34