KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15229101
nr 1522 9101
Etsning
Oidentifierad konstnär. Dam i soffa. Signerad Lundquist. Signerad, numrerad 3/10. Bildmått: 11x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:43:12
20/2 19:24:53