KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10112145

nr 1011 2145

Etsning

Oidentifierad konstnär, Älg, signerad, motivet: 39 x 30

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 januari 2016
kl 19:33:55

26/12 11:44:25 1      100 kr
9/1 19:49:01 2      Vinnande bud