KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6172245
nr 617 2245
Félicien Rops
(1833-1898), Belgien
Etsning, monogramsignerad i plåten, Felicien Rops, aquatint, "naken dam"
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 21 december 2009
kl 20:18:52
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Félicien Rops
Läs mer om Félicien Rops