KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12746180
nr 1274 6180
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 84, "mormor", 17/50. Motivet: 19x15,5 cm
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:49:11
5/9 19:58:37