KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292156

nr 1629 2156

Maud Comstedt

(1920-1984), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 60/80, daterad 75, "Livsform, Kenya". Bildmått: 49,5x39,5, yttermått inklusive ram: 81x65 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:25:09

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Maud Comstedt

Läs mer om Maud Comstedt