KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15482037
nr 1548 2037
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, Regnskog Kenya. Signerad, numrerad 46/60, daterad -73. Bildmått: 33x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:12:52
31/5 14:45:49
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt