KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15396006
nr 1539 6006
Etsning
Marianne Arnbäck. "Djur som aldrig behövde jaga". Signerad. Etsning. Bildmått: 48. 5x38 cm, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:32:28
8/5 13:06:22
500 kr
8/5 19:27:28