KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16034351
nr 1603 4351
Lisa Andrén
(f. 1950), Sverige
Etsning, Badare. Signerad, numrerad 43/300, daterad - 02, oramat löst blad. Bildmått: 24x27. Bladets mått: 40x51 cm
Lisa Andrén, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:13:18
3/3 08:41:45