KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14886544
nr 1488 6544
Etsning
Lennart Olson, gris. Signerad, numrerad 33/150, daterad -89. Bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 50x40, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:53:04
100 kr
Etsning
nr 1488 6544
Etsning
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 5 september 2022 |