KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16284089

nr 1628 4089

Lennart Olausson

(f. 1944), Sverige

Etsning, Söder. Signerad, numrerad Et, daterad -89. Bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm

Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:32:09

11/6 21:04:11 1      Vinnande bud
14/6 23:02:28 1      justering av budtak

Lennart Olausson

Läs mer om Lennart Olausson