KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14733165
nr 1473 3165
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 91/100, daterad -89. Bildmått: 29x18, yttermått inklusive ram: 46x34 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:41:28
5/6 21:49:55
300 kr
6/6 12:31:27
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson