KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10379545
nr 1037 9545
Lennart Iverus
(1930-2012), Sverige
Etsning, Lennart Iverus (1930-2012), Signerad, 1960, 3/50, motivet: 32x25
Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:58:11
15/5 20:54:28
Lennart Iverus
Läs mer om Lennart Iverus