KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14632151

nr 1463 2151

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 4/5, daterad -03. Bildmått: 30,5x26,5, bladets mått: 53,5x39,5, oramat löst blad

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

måndag 25 april 2022
kl 20:40:53

  • Tema
  • 25 apr

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin