nr 1455 6019
Etsning
Kopparstick. Willem Swidde. Signerad i trycket W Swidde Sculp: Holmia A 1693. Från Erik Dahlberghs Suecia Antiqua et Hodierna. Bildmått: 21x14cm, yttermått inklusive ram: 35x27,5cm
| Utrop: |
500 kr |
måndag 21 mars 2022 kl 18:07:01