KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9754242
nr 975 4242
Etsning
Konungarodd, Stockholm, motivet: 35 x 27 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:43:36
200 kr
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Etsning
Kondition: slitage
Läs mer om Stockholmsmotiv
nr 975 4242
Etsning
Kondition: slitage
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 24 augusti 2015 |
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv