nr 439 1405
Etsning
Kompass, Med förgylld ram, 25x30
| Utrop: |
1.000 kr |
| Såld: |
1.200 kr |
måndag 20 november 2006 kl 17:43:07
| Tid |
Kund |
Bud |
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr