KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546214

nr 1354 6214

Etsning

4 st, Kina. Signerad. Motivet: 31x21cm

Utrop:

500 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:24:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor