KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14666358
nr 1466 6358
Kersti Söderström-Ergon
(f. 1938), Sverige
Etsning, "Dröm". Signerad, numrerad et, daterad -82. Bildmått: 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Kersti Söderström-Ergon, svensk grafiker och konstpedagog född 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:58:23
9/5 19:35:42
Kersti Söderström-Ergon
Läs mer om Kersti Söderström-Ergon