KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13592477

nr 1359 2477

Etsning

karta, Posnania. Signerad. Motivet: 25x32cm

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:29:41