KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422033

nr 1242 2033

Jurgen von Konow

(1915-1959), Sverige

Etsning, Jurgen von Konow (1915-1959), Sverige. Signerad, numrerad 25/310, daterad 1952-56, ca 24x32 cm

Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:07:14

3/3 14:00:48 1      100 kr
4/3 09:22:34 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Jurgen von Konow

Läs mer om Jurgen von Konow