KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14346463

nr 1434 6463

Julio Zapata

(f. 1932), Spanien

Etsning, Signerad, numrerad 109/125. Bildmått: 35x25cm, yttermått inklusive ram: 66x48cm

Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 november 2021
kl 19:35:54

28/11 21:18:27 1      Vinnande bud

Julio Zapata

Läs mer om Julio Zapata