KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12872048
nr 1287 2048
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 15/100. Motivet: 19x27 cm
Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:02:51
11/11 13:07:34
Julio Zapata
nr 1287 2048
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 11 november 2019 |
| 11/11 13:07:34 | 1 | Vinnande bud |