KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10266179
nr 1026 6179
Etsning
Jules Pascin, Marknad, signerad, motivet: 12x13, 5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 mars 2016
kl 19:23:29
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr