KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13061461
nr 1306 1461
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 15/50, daterad 1982. Motivet: 50x36 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:01:17
300 kr
400 kr