KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12544556
nr 1254 4556
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), 281/295. Signerad, daterad 2004, "Försikt". Motivet: 24x13,5
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:10:00
13/5 16:44:46
300 kr
13/5 20:02:56