KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17113336
nr 1711 3336
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Etsning, Porträtt. Signerad, numrerad 49/70, daterad -78. Bildmått: 36x31 cm, yttermått inklusive ram: 58x52 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:03:17
30/6 17:58:18
30/6 17:59:10
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén