KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10471574

nr 1047 1574

Etsning

Jean-Auguste Vybouid, signerad, modell, motivet. 12x10

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 augusti 2016
kl 19:30:33

1/8 19:18:32 1      Vinnande bud